Kontejner na sklo a nápojový karton se spodním výsypem typu MINI HK-A - 1,3 m3

Značka: REFLEX

Sklolaminátový kontejner na sklo a nápojový karton o objemu 1,3 m3.
Tento kontejner je určený pro města a obce tam, kde je potřeba větší objem pro recyklaci skla a nápojového kartonu. 
Kontejner má konstrukci a způsob výsypu typu A, což znamená, že se spodek otevírá od středu.

 

 

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost 2-3 týdny 2-3 týdny 2-3 týdny Zvolte variantu
Kód: REF 69/B REF 69/BAR REF 69/NAP Zvolte variantu
15 690 Kč 15 690 Kč 16 690 Kč od 15 690 Kč 18 985 Kč včetně DPH 18 985 Kč včetně DPH 20 195 Kč včetně DPH od 18 985 Kč včetně DPH
Kontejner na sklo a nápojový karton se spodním výsypem typu MINI HK-A - 1,3 m3
Značka: REFLEX

Vyprazdňování typu A (od stran ke středu). 

Vyprazdňovací mechanismus je řešen kovovými táhly o průměru 14 mm nebo řetězy. Veškeré kovové části kontejnerů jsou pozinkované.

Konstrukce A je vhodná na sklo a kovový odpad, kde nehrozí zasekávání odpadů (jako plasty a papír) na středové liště při vyprazdňování.

Technický popis:

Sklolaminátová nádoba se spodním výsypem na odpad. Vhazovací otvory jsou opatřeny gumovými vhozy nebo uzavíracími klapkami. Kontejner je vyroben z několika vrstev skelné rohože a polyesteru. Dna pro vyprazdňování jsou opatřena ocelovými závěsy a gumovými nožkami. Kontejner nevykazuje hladinu akustického tlaku vyšší jak 95 dB. Umístění kontejneru na stanovišti je vždy na zpevněné ploše.

 

Materiál výrobku:

Výrobek je zhotoven z polyesterového kompozitu, to je z vrstev skelné rohože a polyesteru, odolnost proti hoření klasifikace M3. Pohledové plochy jsou opatřeny podpovrchovými etiketami a chráněny barevným Gelcoatem s UV odolností. Nosné ovládací prvky jsou kovové s povrchovou úpravou zinkování. Gumové prvky z materiálu EPDM jsou odolné vůči vlhku a mají zvýšenou chemickou odolnost.
Všechny typy kontejnerů jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů s gelcoatovým povrchem laminátu. Tento si zachovává barevnou stálost a umožňuje snadné čištění povrchu kontejnerů včetně nástřiků od sprejů. Libovolná barevnost dle stupnice RAL.