Ocelový zahrazovací sloupek HOSPA

Značka: Benito

Kovové zahrazovací sloupky k zabetonování Hospa jsou klasikou v naší nabídce městského mobiliáře.

Jeho design je jednoduchý a funkční a vyniká díky kroužku z nerezové oceli, který dodává tomuto střízlivému ochrannému sloupku z oceli v černé barvě výrazný nádech.
Zahrazovací sloupek je vyrobený z oceli a je ošetřený ochranným procesem Ferrus, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Tato úprava se skládá ze tří vrstev nanesených po otryskání všech nečistot: zinkování, epoxidového základního nátěru a polyesterového práškového nátěru z tepaného železa černé barvy.

 

Nabízíme kompletní servis - dodání sloupků včetně instalace! V případě zájmu Vám naceníme projekt.

Dostupnost Skladem
Kód: H214
1 750 Kč –26 % 1 290 Kč 1 561 Kč včetně DPH
Ocelový zahrazovací sloupek HOSPA
Značka: Benito
Zahrazovací sloupek Benito Hospltalet
1 750 Kč –26 %

ROZMĚRY

 

Ref. ØA B H H1
H214 89 - 1000 -KOTVENÍ

zapuštěný základ


 

Ocelové zahrazovací sloupky Benito Hospa jsou vysoce kvalitní konstrukční prvky, které se používají k zabezpečení dopravních cest, parkovišť a dalších veřejných prostranství před neautorizovaným vjezdem vozidel. 

Tyto sloupky jsou vyrobeny z oceli vysoké pevnosti a jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech, aby splnily potřeby různých míst a aplikací.

Mezi hlavní výhody ocelových zahrazovacích sloupků Benito Hospa pro obce patří jejich vysoká odolnost proti nárazu a vandalizmu, což zajišťuje dlouhodobou a spolehlivou funkčnost. Tyto sloupky jsou také snadno instalovatelné a údržba je snadná a nenákladná.

Ocelové zahrazovací sloupky Benito Hospa spolehlivým a účinným řešením pro zajištění bezpečnosti veřejných prostranství v obcích a snižují riziko nehod, kradení a poškození majetku.