Baliseta - zelený směrový sloupek 220mm

Značka: Benito

Sloupky Balisety jsou vyrobený z vysoce kvalitního a maximálně pružného polyethylenu. Baliseta odolává velkým nárazům, protože má vysokou odolnost a tvarovou paměť a výborně odolává UV záření.

"Baliset" je označení pro zelené směrové sloupky používané v dopravě k ohrazení a řízení toku vozidel na silnicích. Tyto sloupy jsou umístěny na okrajích vozovky a jsou základními prvky pro organizaci a bezpečnost silničního provozu. Pomáhají řidičům orientovat se a dodržovat pravidla při rozdělení pruhů nebo při změnách směru jízdy.

 

Průměr sloupku 220 mm / výška sloupku 750 mm

Dostupnost Skladem
Kód: H475
1 040 Kč 1 258 Kč včetně DPH
Baliseta - zelený směrový sloupek 220mm
Značka: Benito

ROZMĚRY Balisety

 

Ref. ØB H
H475 200 750

 
 

Balisety jsou plastové sloupky, které se používají na silnicích v České republice. Mají několik pozitivních vlivů na dopravu:

1. Udržení správného směru jízdy: Balisety jsou umístěny na různých úsecích, kde je nutné udržet řidiče ve správném pruhu. Mohou být osazeny uprostřed silnice nebo ohraničovat konec jednoho pruhu, aby řidiči pomohly udržet směr jízdy.

2. Nízká nehodovost: Oproti pevným překážkám mají balisety menší nehodovost. Při nárazu se ohnou, ale nedojde k poškození vozidla.

3. Rozmanitost a nízká cena: Jsou dostupné v různých barvách a jsou cenově příznivé.

Balisety jsou tedy efektivním a bezpečným dopravním prvkem.