Benito betonová lavička s opěrkou Toledo 200 cm

Značka: Benito

Betonové lavičky jsou běžně používány ve městech jako součást veřejného mobiliáře a urbanistického designu.

Lavička s opěradlem Toledo je vyrobena z prefabrikovaného vyztuženého žulového bílého betonu. Opěradlo je připevněné čtyřmi ocelovými tyčemi krytými trubkou z nerezové oceli. 

Dostupnost Skladem
Kód: UM370RC
20 870 Kč 25 253 Kč včetně DPH
Benito betonová lavička s opěrkou Toledo 200 cm
Značka: Benito
 

  

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
UM370RC 2000 560 845 450

 

 

(uvedené rozměry jsou v mm)

 

KOTVENÍ
 
Doporučené ukotvení: volně stojící na pevných koncích, což umožňuje snadné čištění a údržbu.
  
VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ
Betonové lavičky jsou ideálním řešením pro veřejné prostory. Mohou sloužit různým účelům a být umístěny na různých místech v rámci města.

Ale nejen to - umístění laviček Benito ve městě může mít mnoho pozitivních dopadů. Kromě toho, že nabízejí pohodlné a relaxační posezení pro obyvatele města, také přispívají k rozvoji města jako takového. Městské prostory s dobře umístěnými lavičkami mohou být místem pro setkávání se lidmi, ke konverzaci a ke společenské interakci. Toto všechno může přinést kulturu do městského prostředí a pomoci vytvořit silnější komunitu.

Výhody umístění laviček ve městě jsou také v tom, že přináší služby pro obyvatele. Lidé si mohou odpočinout, posedět si a vychutnat si okolní prostředí, ať už jde o krásné parky nebo ulice s množstvím obchodů a restaurací. Tímto způsobem se lavičky stávají součástí městského života a poskytují obyvatelům potřebný prostor ke spokojenému a zdravému životnímu stylu. 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Betonové lavičky
Záruka: 2 roky