Benito betonový sedák Kube Ficus

Značka: Benito

Betonové sedáky jsou běžně používány ve městech jako součást veřejného mobiliáře a urbanistického designu.

Betonový sedák z žulově šedého betonového prefabrikátu hrubého vzhledu může být umístěn v izolovaných prvcích nebo ve skupinách a tvořit tak betonové lavice různých tvarů.

 žulově šedý beton

Dostupnost Skladem
Kód: UM348S
10 870 Kč 13 153 Kč včetně DPH
Benito betonový sedák Kube Ficus
Značka: Benito
 

  

ROZMĚRY

 

Ref. A B H
UM348S Ø 580 - 450

 

 

(uvedené rozměry jsou v mm)

 

KOTVENÍ
 
Doporučené ukotvení: volně stojící. 
  
VYUŽITÍ A UMÍSTĚNÍ
Sedáky Kube jsou ideálním řešením pro veřejné prostory. Mohou sloužit různým účelům a být umístěny na různých místech v rámci města.
  1. Veřejná prostranství: Betonové sedáky mohou být umístěny v parcích, na náměstích, promenádách a dalších veřejných prostranstvích. Poskytují lidem možnost se posadit, odpočinout si a setkat se s přáteli.

  2. Zastávky veřejné dopravy: U zastávek autobusů, tramvají nebo metra mohou být betonové sedáky umístěny, aby cestujícím nabídly pohodlné místo k odpočinku, když čekají na dopravu.

  3. Pěší zóny: V pěších zónách a chodnících mohou betonové sedáky sloužit jako místo, kde se lidé mohou zastavit a odpočinout si během svých procházek.

  4. Cyklostezky: Betonové sedáky mohou být umístěny u cyklostezek, aby cyklistům poskytly místo k odpočinku nebo opravě jízdního kola.

  5. Ulice a náměstí: V centru města mohou být betonové sedáky součástí uličního nábytku a architektury. Poskytují místním obyvatelům a návštěvníkům možnost posedět a sledovat dění kolem.

  6. Okolo památek: U významných památek a historických míst mohou být betonové sedáky umístěny, aby lidem umožnily posedět si a lépe si užít atmosféru místa.

  7. Sportovní zařízení: U sportovních areálů, hřišť a cvičebních ploch mohou betonové sedáky sloužit k odpočinku a sledování sportovních aktivit.

  8. U obchodů a kaváren: Betonové sedáky mohou být umístěny u obchodů a kaváren, aby lidem poskytly místo k odpočinku po nakupování nebo při posezení venku.

  9. Podél vodních ploch: U jezer, řek a dalších vodních ploch mohou být betonové sedáky umístěny, aby návštěvníkům nabídly výhled na vodu a relaxační prostředí.

  10. Veřejné akce: Při konání veřejných akcí, jako jsou festivaly, koncerty nebo trhy, mohou betonové sedáky sloužit jako příležitostná posezení pro návštěvníky.


 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Betonové lavičky
Záruka: 2 roky