Kontejner na bioodpad se spodním výsypem typu H-B - 1,8 m3

Značka: REFLEX

Sklolaminátový kontejner na bioodpad o objemu 1,8 m3.
Tento kontejner je určený pro města a obce tam, kde je potřeba větší objem pro svoz bioodpadu.  
Kontejner má konstrukci a způsob výsypu typu B, což znamená, že se spodek otevírá od krajů.

 

 

 

 

 

Dostupnost 2-3 týdny
Kód: REF 88
37 786 Kč 45 721 Kč včetně DPH
Kontejner na bioodpad se spodním výsypem typu H-B - 1,8 m3
Značka: REFLEX

Vyprazdňování typu B (od středu ke stranám). 

Vyprazdňovací mechanismus je řešen kovovými táhly o průměru 14 mm nebo řetězy. Veškeré kovové části kontejnerů jsou pozinkované.

Konstrukce B je vhodná na jakýkoliv odpad (sklo, kov, papír, plasty).

Technický popis:

Sklolaminátová nádoba se spodním výsypem na odpad. Vhazovací otvory jsou opatřeny gumovými vhozy nebo uzavíracími klapkami. Kontejner je vyroben z několika vrstev skelné rohože a polyesteru. Dna pro vyprazdňování jsou opatřena ocelovými závěsy a gumovými nožkami. Kontejner nevykazuje hladinu akustického tlaku vyšší jak 95 dB. Umístění kontejneru na stanovišti je vždy na zpevněné ploše.

 

Materiál výrobku:

Výrobek je zhotoven z polyesterového kompozitu, to je z vrstev skelné rohože a polyesteru, odolnost proti hoření klasifikace M3. Pohledové plochy jsou opatřeny podpovrchovými etiketami a chráněny barevným Gelcoatem s UV odolností. Nosné ovládací prvky jsou kovové s povrchovou úpravou zinkování. Gumové prvky z materiálu EPDM jsou odolné vůči vlhku a mají zvýšenou chemickou odolnost.
Všechny typy kontejnerů jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů s gelcoatovým povrchem laminátu. Tento si zachovává barevnou stálost a umožňuje snadné čištění povrchu kontejnerů včetně nástřiků od sprejů. Libovolná barevnost dle stupnice RAL.

 

Sklolaminátový kontejner na plasty se spodním výsypem je inovativním řešením pro sběr a separaci plastového odpadu v obci. Tento kontejner je vyroben z odolného sklolaminátového materiálu, který zajišťuje vysokou pevnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životnost.

Hlavní výhodou sklolaminátového kontejneru s spodním výsypem je jeho jednoduché a efektivní použití. Díky speciálnímu designu je možné kontejner otevřít ve spodní části, čímž se umožňuje snadný výsyp odpadu. Tato funkce usnadňuje manipulaci s odpadem pro pracovníky sběrného systému.

Sklolaminátový kontejner na plasty se spodním výsypem je ideální pro použití v obci z několika důvodů. Zaprvé, umožňuje efektivní separaci a sběr plastového odpadu, což přispívá k ochraně životního prostředí a udržitelnému rozvoji obce. Díky tomuto kontejneru mohou občané jednoduše a správně třídit svůj plastový odpad, což umožňuje jeho následnou recyklaci a snižuje množství odpadu, který končí na skládkách.

Zadruhé, sklolaminátový kontejner je odolný vůči povětrnostním vlivům a vandalům, což zaručuje dlouhou životnost a minimalizuje potřebu častých oprav a výměn. To přispívá k dlouhodobé úspornosti a efektivitě ve správě odpadu v obci.

Sklolaminátový kontejner s spodním výsypem má také esteticky příjemný vzhled, který zapadá do městského prostředí a neznehodnocuje vizuální dojem obce. Tímto způsobem pomáhá vytvářet čisté a esteticky příjemné veřejné prostory.