Kontejner na plasty, papír nebo sklo se spodním výsypem typu H-B - 1,8 m3

Značka: REFLEX

Sklolaminátový kontejner na plasty, papír nebo sklo o objemu 1,8 m3.
Tento kontejner je určený pro města a obce tam, kde je potřeba větší objem pro recyklaci skla, plastů a papíru. 
Kontejner má konstrukci a způsob výsypu typu B, což znamená, že se spodek otevírá od krajů.

(hmotnost duo je 100 kg)

 

 

 

 

 

Varianta:
Dostupnost 2-3 týdny 2-3 týdny 2-3 týdny 2-3 týdny Zvolte variantu
Kód: REF 81/B REF 81/PAP REF 81/PLA REF 81/DUO Zvolte variantu
23 827 Kč 24 871 Kč 24 871 Kč 27 656 Kč od 23 827 Kč 28 830 Kč včetně DPH 30 094 Kč včetně DPH 30 094 Kč včetně DPH 33 463 Kč včetně DPH od 28 830 Kč včetně DPH
Kontejner na plasty, papír nebo sklo se spodním výsypem typu H-B - 1,8 m3
Značka: REFLEX

Vyprazdňování typu B (od středu ke stranám). 

Vyprazdňovací mechanismus je řešen kovovými táhly o průměru 14 mm nebo řetězy. Veškeré kovové části kontejnerů jsou pozinkované.

Konstrukce B je vhodná na jakýkoliv odpad (sklo, kov, papír, plasty).

Technický popis:

Sklolaminátová nádoba se spodním výsypem na odpad. Vhazovací otvory jsou opatřeny gumovými vhozy nebo uzavíracími klapkami. Kontejner je vyroben z několika vrstev skelné rohože a polyesteru. Dna pro vyprazdňování jsou opatřena ocelovými závěsy a gumovými nožkami. Kontejner nevykazuje hladinu akustického tlaku vyšší jak 95 dB. Umístění kontejneru na stanovišti je vždy na zpevněné ploše.

 

Materiál výrobku:

Výrobek je zhotoven z polyesterového kompozitu, to je z vrstev skelné rohože a polyesteru, odolnost proti hoření klasifikace M3. Pohledové plochy jsou opatřeny podpovrchovými etiketami a chráněny barevným Gelcoatem s UV odolností. Nosné ovládací prvky jsou kovové s povrchovou úpravou zinkování. Gumové prvky z materiálu EPDM jsou odolné vůči vlhku a mají zvýšenou chemickou odolnost.
Všechny typy kontejnerů jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů s gelcoatovým povrchem laminátu. Tento si zachovává barevnou stálost a umožňuje snadné čištění povrchu kontejnerů včetně nástřiků od sprejů. Libovolná barevnost dle stupnice RAL.