Kontejner na sklo, kov a papír se spodním výsypem typu H-B - 1,55 m3

Značka: REFLEX

Sklolaminátový kontejner na sklo, kov a papír o objemu 1,55 m3.
Tento kontejner je určený pro města a obce tam, kde je potřeba větší objem pro recyklaci skla, papíru a kovů.
Kontejner má konstrukci a způsob výsypu typu B, což znamená, že se spodek otevírá od krajů.

 

 

 

 

 

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost 2-3 týdny 2-3 týdny 2-3 týdny 2-3 týdny Zvolte variantu
Kód: REF 78/BIL REF 78/BAR REF 78/PAP REF 78/KOV Zvolte variantu
19 990 Kč 19 990 Kč 20 970 Kč 19 990 Kč od 19 990 Kč 24 188 Kč včetně DPH 24 188 Kč včetně DPH 25 374 Kč včetně DPH 24 188 Kč včetně DPH od 24 188 Kč včetně DPH
Kontejner na sklo, kov a papír se spodním výsypem typu H-B - 1,55 m3
Značka: REFLEX

Vyprazdňování typu B (od středu ke stranám). 

Vyprazdňovací mechanismus je řešen kovovými táhly o průměru 14 mm nebo řetězy. Veškeré kovové části kontejnerů jsou pozinkované.

Konstrukce B je vhodná na jakýkoliv odpad (sklo, kov, papír, plasty).

Technický popis:

Sklolaminátová nádoba se spodním výsypem na odpad. Vhazovací otvory jsou opatřeny gumovými vhozy nebo uzavíracími klapkami. Kontejner je vyroben z několika vrstev skelné rohože a polyesteru. Dna pro vyprazdňování jsou opatřena ocelovými závěsy a gumovými nožkami. Kontejner nevykazuje hladinu akustického tlaku vyšší jak 95 dB. Umístění kontejneru na stanovišti je vždy na zpevněné ploše.

 

Materiál výrobku:

Výrobek je zhotoven z polyesterového kompozitu, to je z vrstev skelné rohože a polyesteru, odolnost proti hoření klasifikace M3. Pohledové plochy jsou opatřeny podpovrchovými etiketami a chráněny barevným Gelcoatem s UV odolností. Nosné ovládací prvky jsou kovové s povrchovou úpravou zinkování. Gumové prvky z materiálu EPDM jsou odolné vůči vlhku a mají zvýšenou chemickou odolnost.
Všechny typy kontejnerů jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů s gelcoatovým povrchem laminátu. Tento si zachovává barevnou stálost a umožňuje snadné čištění povrchu kontejnerů včetně nástřiků od sprejů. Libovolná barevnost dle stupnice RAL.


Sklolaminátový kontejner na plasty se spodním výsypem je inovativním řešením pro sběr a separaci plastového odpadu v obci. Tento kontejner je vyroben z odolného sklolaminátového materiálu, který zajišťuje vysokou pevnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životnost.

Hlavní výhodou sklolaminátového kontejneru s spodním výsypem je jeho jednoduché a efektivní použití. Díky speciálnímu designu je možné kontejner otevřít ve spodní části, čímž se umožňuje snadný výsyp odpadu. Tato funkce usnadňuje manipulaci s odpadem pro pracovníky sběrného systému.

Sklolaminátový kontejner na plasty se spodním výsypem je ideální pro použití v obci z několika důvodů. Zaprvé, umožňuje efektivní separaci a sběr plastového odpadu, což přispívá k ochraně životního prostředí a udržitelnému rozvoji obce. Díky tomuto kontejneru mohou občané jednoduše a správně třídit svůj plastový odpad, což umožňuje jeho následnou recyklaci a snižuje množství odpadu, který končí na skládkách.

Zadruhé, sklolaminátový kontejner je odolný vůči povětrnostním vlivům a vandalům, což zaručuje dlouhou životnost a minimalizuje potřebu častých oprav a výměn. To přispívá k dlouhodobé úspornosti a efektivitě ve správě odpadu v obci.

Sklolaminátový kontejner s spodním výsypem má také esteticky příjemný vzhled, který zapadá do městského prostředí a neznehodnocuje vizuální dojem obce. Tímto způsobem pomáhá vytvářet čisté a esteticky příjemné veřejné prostory.