Kontejner na sklo se spodním výsypem typu A - 1,5 m3

Sklolaminátový kontejner na sklo - zelené barvy o objemu 1,5 m3.
Tento kontejner je určený pro města a obce tam, kde je potřeba větší objem pro recyklaci skla.

Kontejner má konstrukci a způsob výsypu typu A, což znamená, že se spodek otevírá od středu.

Varianty:

  • sklo, kov
  • plasty
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost 2-3 týdny 2-3 týdny 2-3 týdny Zvolte variantu
Kód: 1326/BIL 1326/BAR 1326/KOV Zvolte variantu
15 680 Kč 18 973 Kč včetně DPH
Kontejner na sklo se spodním výsypem typu A - 1,5 m3
objem 1,5 m3
výška 1,32 m
průměr 1,47 m
hmotnost 60 kg
výška vhozu 1,15 m

 

Vyprazdňování typu A (od stran ke středu). 

Vyprazdňovací mechanismus je řešen kovovými táhly o průměru 14 mm nebo řetězy. Veškeré kovové části kontejnerů jsou pozinkované.

Konstrukce A je vhodná na sklo a kovový odpad, kde nehrozí zasekávání odpadů (jako plasty a papír) na středové liště při vyprazdňování.


Technický popis:

Sklolaminátová nádoba se spodním výsypem na odpad. Vhazovací otvory jsou opatřeny gumovými vhozy nebo uzavíracími klapkami. Kontejner je vyroben z několika vrstev skelné rohože a polyesteru. Dna pro vyprazdňování jsou opatřena ocelovými závěsy a gumovými nožkami. Kontejner nevykazuje hladinu akustického tlaku vyšší jak 95 dB. Umístění kontejneru na stanovišti je vždy na zpevněné ploše.

 

Materiál výrobku:

Výrobek je zhotoven z polyesterového kompozitu, to je z vrstev skelné rohože a polyesteru, odolnost proti hoření klasifikace M3. Pohledové plochy jsou opatřeny podpovrchovými etiketami a chráněny barevným Gelcoatem s UV odolností. Nosné ovládací prvky jsou kovové s povrchovou úpravou zinkování. Gumové prvky z materiálu EPDM jsou odolné vůči vlhku a mají zvýšenou chemickou odolnost.
Všechny typy kontejnerů jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů s gelcoatovým povrchem laminátu. Tento si zachovává barevnou stálost a umožňuje snadné čištění povrchu kontejnerů včetně nástřiků od sprejů. Libovolná barevnost dle stupnice RAL.


Sklolaminátový kontejner na plasty se spodním výsypem je inovativním řešením pro sběr a separaci plastového odpadu v obci. Tento kontejner je vyroben z odolného sklolaminátového materiálu, který zajišťuje vysokou pevnost, odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životnost.

Hlavní výhodou sklolaminátového kontejneru s spodním výsypem je jeho jednoduché a efektivní použití. Díky speciálnímu designu je možné kontejner otevřít ve spodní části, čímž se umožňuje snadný výsyp odpadu. Tato funkce usnadňuje manipulaci s odpadem pro pracovníky sběrného systému.

Sklolaminátový kontejner na plasty se spodním výsypem je ideální pro použití v obci z několika důvodů. Zaprvé, umožňuje efektivní separaci a sběr plastového odpadu, což přispívá k ochraně životního prostředí a udržitelnému rozvoji obce. Díky tomuto kontejneru mohou občané jednoduše a správně třídit svůj plastový odpad, což umožňuje jeho následnou recyklaci a snižuje množství odpadu, který končí na skládkách.

Zadruhé, sklolaminátový kontejner je odolný vůči povětrnostním vlivům a vandalům, což zaručuje dlouhou životnost a minimalizuje potřebu častých oprav a výměn. To přispívá k dlouhodobé úspornosti a efektivitě ve správě odpadu v obci.

Sklolaminátový kontejner s spodním výsypem má také esteticky příjemný vzhled, který zapadá do městského prostředí a neznehodnocuje vizuální dojem obce. Tímto způsobem pomáhá vytvářet čisté a esteticky příjemné veřejné prostory.

 


 

Sklolaminátový kontejner se spodním výsypem je robustní a odolný produkt určený k uskladnění odpadu a dalších materiálů. Jeho spodní výsyp usnadňuje vysypávání obsahu a minimalizuje riziko úrazů při manipulaci s nákladem. Sklolaminátový materiál zaručuje dlouhou životnost a odolnost proti povětrnostním vlivům a korozi. Tento typ kontejneru se často používá v průmyslových areálech, skladech, stavebních zónách a dalších místech, kde je potřeba bezpečné a účinné řešení pro sběr a ukládání odpadu.

 

Používání sklolaminátových kontejnerů na tříděný odpad pro obce a města má několik výhod:

  1. Odolnost vůči povětrnostním vlivům: Sklolaminátové kontejnery jsou odolné vůči dešti, sněhu a slunečnímu záření. To zajišťuje, že obsah kontejnerů zůstává suchý a čistý, což je klíčové pro úspěšné třídění odpadu.

  2. Odolnost vůči korozi: Sklolaminátové kontejnery jsou odolné vůči korozi a nehnijí, což znamená, že vydrží mnohem déle než kovové nebo plastové kontejnery.

  3. Estetický vzhled: Sklolaminátové kontejnery mají moderní a atraktivní vzhled, což pomáhá vytvářet čistší a estetičtější prostředí v obcích a městech.

  4. Snadné čištění: Sklolaminátové kontejnery jsou snadno čistitelné, což znamená, že je lze snadno udržovat v čistotě a hygieně.

  5. Dlouhá životnost: Sklolaminátové kontejnery mají dlouhou životnost, což znamená, že jsou ekonomicky výhodné a minimalizují náklady na nákup nových kontejnerů.

Používání sklolaminátových kontejnerů na tříděný odpad pro obce a města přináší mnoho výhod v oblasti účinného a ekologického sběru odpadu.