Kontejner na sklo se spodním výsypem typu MINI H-A - 1,1 m3

Značka: REFLEX

Sklolaminátový kontejner na sklo o objemu 1,1 m3.
Tento kontejner je určený pro města a obce tam, kde je potřeba větší objem pro recyklaci skla. 
Kontejner má konstrukci a způsob výsypu typu A, což znamená, že se spodek otevírá od středu.

 

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost 2-3 týdny 2-3 týdny Zvolte variantu
Kód: REF 63/B REF 63/BAR Zvolte variantu
14 990 Kč 18 138 Kč včetně DPH
Kontejner na sklo se spodním výsypem typu MINI H-A - 1,1 m3
Značka: REFLEX

Vyprazdňování typu A (od stran ke středu). 

Vyprazdňovací mechanismus je řešen kovovými táhly o průměru 14 mm nebo řetězy. Veškeré kovové části kontejnerů jsou pozinkované.

Konstrukce A je vhodná na sklo a kovový odpad, kde nehrozí zasekávání odpadů (jako plasty a papír) na středové liště při vyprazdňování.

Technický popis:

Sklolaminátová nádoba se spodním výsypem na odpad. Vhazovací otvory jsou opatřeny gumovými vhozy nebo uzavíracími klapkami. Kontejner je vyroben z několika vrstev skelné rohože a polyesteru. Dna pro vyprazdňování jsou opatřena ocelovými závěsy a gumovými nožkami. Kontejner nevykazuje hladinu akustického tlaku vyšší jak 95 dB. Umístění kontejneru na stanovišti je vždy na zpevněné ploše.

 

Materiál výrobku:

Výrobek je zhotoven z polyesterového kompozitu, to je z vrstev skelné rohože a polyesteru, odolnost proti hoření klasifikace M3. Pohledové plochy jsou opatřeny podpovrchovými etiketami a chráněny barevným Gelcoatem s UV odolností. Nosné ovládací prvky jsou kovové s povrchovou úpravou zinkování. Gumové prvky z materiálu EPDM jsou odolné vůči vlhku a mají zvýšenou chemickou odolnost.
Všechny typy kontejnerů jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů s gelcoatovým povrchem laminátu. Tento si zachovává barevnou stálost a umožňuje snadné čištění povrchu kontejnerů včetně nástřiků od sprejů. Libovolná barevnost dle stupnice RAL.