Ocelový zahrazovací sloupek HOSPA odnímatelný

Značka: Benito

Kovové zahrazovací sloupky k zabetonování Hospa jsou klasikou v naší nabídce městského mobiliáře.

Jeho design je jednoduchý a funkční a vyniká díky kroužku z nerezové oceli, který dodává tomuto střízlivému ochrannému sloupku z oceli v černé barvě výrazný nádech.
Zahrazovací sloupek je vyrobený z oceli a je ošetřený ochranným procesem Ferrus, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi. Tato úprava se skládá ze tří vrstev nanesených po otryskání všech nečistot: zinkování, epoxidového základního nátěru a polyesterového práškového nátěru z tepaného železa černé barvy.

Odnímatelný zahrazovací sloupek se používá tam, kde je potřeba občas povolit vjezd automobilům anebo rozměrnějšímu nákladu.

 

Nabízíme kompletní servis - dodání sloupků včetně instalace! V případě zájmu Vám naceníme projekt.

Dostupnost Skladem
Kód: H214M
6 990 Kč 8 458 Kč včetně DPH
Ocelový zahrazovací sloupek HOSPA odnímatelný
Značka: Benito

ROZMĚRY

 

Ref. ØA B H H1
H214M 95 1005 -KOTVENÍ

betonová patka

 

Ocelové zahrazovací sloupky Benito Hospa jsou vysoce kvalitní konstrukční prvky, které se používají k zabezpečení dopravních cest, parkovišť a dalších veřejných prostranství před neautorizovaným vjezdem vozidel. 

Tyto sloupky jsou vyrobeny z oceli vysoké pevnosti a jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech, aby splnily potřeby různých míst a aplikací.

Mezi hlavní výhody ocelových zahrazovacích sloupků Benito Hospa pro obce patří jejich vysoká odolnost proti nárazu a vandalizmu, což zajišťuje dlouhodobou a spolehlivou funkčnost. Tyto sloupky jsou také snadno instalovatelné a údržba je snadná a nenákladná.

Ocelové zahrazovací sloupky Benito Hospa spolehlivým a účinným řešením pro zajištění bezpečnosti veřejných prostranství v obcích a snižují riziko nehod, kradení a poškození majetku.