Odpadkový koš venkovní Andora

Značka: PROFICITY

Kovový venkovní odpadkový koš Andora byl vyroben s maximálním důrazem na detail. Navíc je k dispozici v různých barvách.

Protože má charakteristickou středovou základnu, skvěle se hodí do prostoru s moderním charakterem. Za zmínku stojí, že vypadá skvěle obklopen zelení.

Abychom dosáhli originálnějšího efektu, můžeme vložku odpadkového koše Andorra vyrobit v jiné barvě než celou konstrukci, což jistě dodatečně zvýrazní ozdobné výřezy tohoto modelu. Proto ji můžeme libovolně přizpůsobit zvolenému prostoru a její kompozice s ocelovými lavicemi bude ozdobou místa.Odpadkové koše Andora mají certifikát EN 1176, který stanovuje všeobecné bezpečnostní požadavky na zařízení dětských hřišť.

Dostupnost Skladem
Kód: REK_60
3 750 Kč 4 538 Kč včetně DPH
Odpadkový koš venkovní Andora
Značka: PROFICITY

Produkt je uzpůsoben pro trvalou instalaci kotevního prvku do betonu.

 

Celková výška 76 cm
Kapacita 30 L
Výška kontejneru 49 cm
Průměr kazety 28 cm
Popelník Ano
 

Parametry se mohou lišit v rámci standardní statistické chyby

 

Venkovní odpadkové koše Andora jsou cerifikovány technickou normou EN 1176, která stanovuje všeobecné bezpečnostní požadavky na zařízení dětských hřišť.

"Předmět normy

Tato norma stanovuje všeobecné bezpečnostní požadavky na zařízení dětských hřišť. Tyto požadavky byly formulovány s ohledem na rizikový faktor založený na dostupných údajích. Další specifické bezpečnostní požadavky na specifické části zařízení dětských hřišť jsou uvedeny v následujících částech této normy.

Tato norma se vztahuje na zařízení dětských hřišť určených pro individuální a kolektivní užívání dětmi, avšak nevztahuje se na tzv. hřiště plná dobrodružství1) . Vztahuje se také na zařízení a jeho díly instalované jako zařízení dětských hřišť, třebaže nejsou jako taková vyráběna, ale nevztahuje se na předměty definované jako hračky v EN 712) a ve směrnici na hračky.

Tato norma stanovuje požadavky, které ochrání dítě před nebezpečím, jež nemusí být schopno předvídat, když používá zařízení k zamýšlenému účelu nebo způsobem, který lze logicky očekávat.

Účelem této normy není vymezit hodnotu hry.

POZNÁMKA Tato norma byla navržena s plným vědomím potřebnosti dohledu nad dětmi ve věku od 0 do 3 let. Pro zvýšení bezpečnosti byly zahrnuty zvláštní požadavky na zařízení přístupná dětem mladším než 36 měsíců. Viz poznámku k 4.2.1."

zdroj: http://csnonlinefirmy.unmz.cz/html_nahledy/94/59348/59348_nahled.htm

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní koše
Záruka: 2 roky