Venkovní plechový koš Městský II

Značka: PROFICITY

Městský odpadkový koš II o objemu 30 litrů je nástupcem našeho Městského koše. Inženýři Proficity jej vybavili popelníkem. Vyprazdňování celého kontejneru zahrnuje uvolnění páky a oddělení kontejneru od nosné struktury tímto je celý proces extrémně zjednodušený. Vyznačuje se nadčasovostí estetickou a štíhlou formou. Proto se komunální odpadkový koš II dokonale hodí do jakéhokoli prostředí.

 

Odpadkové Městské koše mají certifikát EN 1176, který stanovuje všeobecné bezpečnostní požadavky na zařízení dětských hřišť.

Dostupnost Skladem
Kód: REK_46
3 590 Kč 4 344 Kč včetně DPH
Venkovní plechový koš Městský II
Značka: PROFICITY

Produkt je uzpůsoben pro trvalou instalaci kotevního prvku do betonu.

 

Celková výška 110 cm
Kapacita 30 L
Výška kontejneru 48 cm
Průměr kazety 28 cm
Popelník Na objednávku
 

Parametry se mohou lišit v rámci standardní statistické chyby

 

Venkovní Městské odpadkové koše jsou cerifikovány technickou normou EN 1176, která stanovuje všeobecné bezpečnostní požadavky na zařízení dětských hřišť.

"Předmět normy

Tato norma stanovuje všeobecné bezpečnostní požadavky na zařízení dětských hřišť. Tyto požadavky byly formulovány s ohledem na rizikový faktor založený na dostupných údajích. Další specifické bezpečnostní požadavky na specifické části zařízení dětských hřišť jsou uvedeny v následujících částech této normy.

Tato norma se vztahuje na zařízení dětských hřišť určených pro individuální a kolektivní užívání dětmi, avšak nevztahuje se na tzv. hřiště plná dobrodružství1) . Vztahuje se také na zařízení a jeho díly instalované jako zařízení dětských hřišť, třebaže nejsou jako taková vyráběna, ale nevztahuje se na předměty definované jako hračky v EN 712) a ve směrnici na hračky.

Tato norma stanovuje požadavky, které ochrání dítě před nebezpečím, jež nemusí být schopno předvídat, když používá zařízení k zamýšlenému účelu nebo způsobem, který lze logicky očekávat.

Účelem této normy není vymezit hodnotu hry.

POZNÁMKA Tato norma byla navržena s plným vědomím potřebnosti dohledu nad dětmi ve věku od 0 do 3 let. Pro zvýšení bezpečnosti byly zahrnuty zvláštní požadavky na zařízení přístupná dětem mladším než 36 měsíců. Viz poznámku k 4.2.1."

zdroj: http://csnonlinefirmy.unmz.cz/html_nahledy/94/59348/59348_nahled.htm

Doplňkové parametry

Kategorie: Venkovní koše
Záruka: 2 roky