Piknikový stůl z recyklovaného plastu MesaPIK 180 cm

Značka: Benito

Piknikový set z recyklovaného plastu REBNEW

Piknik table z prken Rebnew s kovovou výztuhou 110 x 40 x 1800. Vynikající venkovní provedení, robustní a pevný stůl, který vydrží dlouhá léta.

- Absolutně bezúdržbové
- 20 letá záruka

Odolnost vůči povětrnostním vlivům. Odolnost vůči olejům, kyselinám a mořské vodě. Žádná degradace. Žádné třísky. Antigraffiti úprava.

Odolný proti vlhkosti, neabsorbuje vodu, rychleschnoucí. ECO-FRIENDLY pochází z recyklovaného výrobku a zároveň je recyklovatelný. Dlouhá životnost.
100% recyklovatelný. Žádné znečišťující látky. Vyrobeno z vysoce kvalitních recyklovaných plastů.

Ocenění "DER BLAUE ENGEL" Výrobek s nízkým dopadem na životní prostředí během svého životního cyklu.

 

 

Dostupnost Skladem
Kód: VRM210MB_N
22 990 Kč 27 818 Kč včetně DPH
Piknikový stůl z recyklovaného plastu MesaPIK 180 cm
Značka: Benito

ROZMĚRY

 

 

Ref. A B H H1
VRM210MB 1520 1800 770 440
VRM215M 1500 1441 750 450

 

KOTVENÍ

 


 

Piknikové stoly z recyklovaného plastu

 

Existuje několik výhod použití recyklovaného plastu oproti dřevu při výrobě piknikových stolů jako součásti městského mobiliáře:

  1. Odolnost: Recyklovaný plast je obvykle mnohem odolnější než dřevo a může lépe odolávat povětrnostním vlivům a opotřebení. Piknikové stoly z recyklovaného plastu jsou navrženy tak, aby byly odolné vůči vysokým teplotám, vlhkosti, plísním a hnilobě.

  2. Trvanlivost: Piknikové stoly z recyklovaného plastu mají obvykle delší životnost než dřevěné stoly, což znamená, že mohou poskytovat pohodlné venkovní sezení po mnoho let.

  3. Snadná údržba: Recyklovaný plast je snadno čistitelný a není nutné ho lakovat, ošetřovat nebo třídit jako u dřeva. Piknikové stoly z recyklovaného plastu lze snadno čistit vlhkým hadříkem a mýdlovou vodou.

  4. Ekologická výhoda: Recyklovaný plast je výrobek, který využívá odpadní materiál a pomáhá tak snížit množství odpadu na skládkách. Použití recyklovaného plastu místo dřeva tak může pomoci chránit přírodní zdroje a snižovat dopady výroby na životní prostředí.

  5. Bezpečnost: Piknikové stoly z recyklovaného plastu jsou obvykle navrženy tak, aby měly hladké povrchy a bez hrubých hran, což snižuje riziko poranění.

Výše uvedené výhody ukazují, že použití recyklovaného plastu oproti dřevu může být pro výrobu piknikových stolů jako součásti městského mobiliáře výhodné z hlediska odolnosti, trvanlivosti, údržby, ekologické výhody a bezpečnosti.