Posypový vozík s přesnou šířkou posypu 35 l

Značka: CEMO

Posypový vozík je vyroben z materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám vůči posypovým materiálům. Díky jednoduché konstrukci, možností nastavení přesné šířky a intenzity posypu, je tento vozík vynikajícím pomocníkem pro zimní údržbu. Teleskopická rukojeť umožňuje přizpůsobení výšce osoby, která s vozíkem pracuje. Pneumatiky se zimním vzorem usnadňují pojíždění s vozíkem i v zasněženém terénu. 

Vozík je dodáván v demotu a jeho sestavení je velmi jednoduché. 

Dostupnost Skladem
Kód: 527
16 400 Kč 19 844 Kč včetně DPH
Posypový vozík s přesnou šířkou posypu 35 l
Značka: CEMO

Materiál polyetylen / pozinkovaná ocel 

Posypová šířka 0,6 m 

Hmotnost 16,5 kg 

Objem zásobníku 35 l 

Zrnitost 5 až 6 mm

 

 

POUŽITÍ

Tento posypový vozík je univerzálním pomocníkem pro zimní údržbu chodníků, cest a komunikací uvnitř výrobních, skladových areálů a logistických center. Vozík najde své uplatnění i v případě bytových, rodinných domů pro údržbu silnic v okolí domů v souladu s místními předpisy. Vozík slouží k snadnému a rychlému rozmetání posypového materiálu nebo sorbentu na komunikace a jiné pevné plochy. Vhodný pro posypový materiál o velikosti částic 5 - 6 mm. Zajistí jeho plynulé rozmetání s možností volby intenzity posypu.

Vozík je možné využít pro rozmetání různých typů sypaného materiálu, například sůl, štěrk, písek, látky zachycující olej, semena nebo hnojiva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Posypové vozíky
Záruka: 2 roky