Vysokozátěžový výsuvný sloupek BENITO Automatic Telescopic 6 mm

Automatický výsuvný sloup určený pro kontrolu přístupu na veřejnou komunikaci, na parkoviště, k firmám apod. Používá se i jako parkovací zábrana na dálkové ovládání.

Tento sloupek je vysokozátěžový - tzn. zvládne vysokou frekvenci jednotlivých cyklů a doba jednoho cyklu jsou pouhé cca 4 vteřiny.

Tloušťka nerezového plechu opláštění - 6 mm 

Hydrauhlický výsuvný sloupek je určen pro intenzivní používání. Cyklus vysunutí/zasunutí cca 3-4 vteřiny

Výsuvný sloup je vyrobený s pístem z matné nerezové oceli AISI-304, Ø220 x výška 600 mm. Horní víko, základna, upevnění a šrouby z nerezové oceli.

Dřík se nezvedá, pokud kolem projíždí automobil. Nejcitlivější elektrické součásti jsou umístěny nahoře, aby se zabránilo kontaktu s vodou.
Příkon 600 W, motor 300 W (3000 ot./min) a krytí IP67.

Doba zvedání/spouštění: 4 sekundy.
Určeno pro intenzivní nepřetržitý provoz.

Cena včetně řídící jednotky a kabeláže! 

Dostupnost Skladem
Kód: H6006_N
69 780 Kč 84 434 Kč včetně DPH
Vysokozátěžový výsuvný sloupek BENITO Automatic Telescopic 6 mm

Automatické výsuvné sloupky jsou zařízení, která slouží k omezení vjezdu automobilů na určitá místa. Tyto sloupky jsou obvykle umístěny na exponovaných místech, jako jsou náměstí, chodníky a vstupy do obchodních center nebo jiných veřejných budov.

Použití automatických výsuvných sloupků umožňuje správcům měst a obcí regulovat a omezit dopravu na určitých místech a časech, což může pomoci snížit provoz a zlepšit bezpečnost a pohodlí pro pěší a cyklisty. Sloupky mohou být také použity jako způsob ochrany proti teroristickým útokům, kdy mohou být vysunuty v případě hrozby a zamezit tak nežádoucímu vjezdu vozidel do určité oblasti.

Fungování výsuvných sloupků je řízeno pomocí řídicího systému, který umožňuje správcům měst a obcí monitorovat a řídit pohyb vozidel na daném místě. Tyto systémy mohou být také napojeny na další systémy, jako jsou kamerové systémy nebo senzory, které umožňují detekovat a informovat o přítomnosti vozidel v dané oblasti.


Hydrauhlický výsuvný sloupek - specifikace

 

 

 

 

 

 


Hydrauhlický výsuvný sloupek: 

Produktový list
Technická specifikace

Instalační manuál

Instalace výsuvných sloupků je jednoduchá a naše společnost zprostředkuje vzdálenou podporu a konzultace s techniky z výroby.
Sloupek se napojuje na řídící jednotku, která může být umístěna jak v interiéru, tak exteriéru. Jednotka je propojena se sloupkem kabelem cca 10 metrů.
Sloupky je možno zapojit do série - maximálně 5 sloupků na jednu řídící jednotku.