Venkovní lavička CITA 180 cm

Značka: Benito

Venkovní Lavička CITIZEN je vyrobena z tvárné litiny ošetřené Ferrusem, což je proces ochrany železa, který zaručuje optimální odolnost proti korozi. Úprava Ferrus se skládá ze tří vrstev, které se nanášejí po očištění od nečistot tryskáním a sestávají z elektrolytické lázně, následně z vrstvy epoxidového základního nátěru a závěrečné vrstvy barevné polyesterové práškové barvy Marson.
Pět prken z tropického dřeva je ošetřeno třívrstvým nátěrem Lignus, který obsahuje fungicidní, insekticidní a vodoodpudivý ochranný prostředek.
Všechny šrouby a svorníky jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Lavička CITIZEN je součástí první kolekce pouličního nábytku navrženého Eugeni Quitlletem, který je v současnosti etalonem v oblasti dekorací a jedním z mezinárodně nejuznávanějších španělských designérů. Společnost Quitllet v tomto návrhu navrhla pohodlnou a moderní lavičku s různými povrchovými úpravami a kompozicemi, doplněnou o velmi univerzální odpadkový koš.

Oba produkty se rodí s vlastní identitou a s posláním sdílet město a jeho veřejný prostor jako ONE MORE CITIZEN. Přirozeně a elegantně. Jeho design má organický profil, který je výsledkem symbiózy mezi jemnou krásou přírody a odolností potřebnou pro každodenní používání.

Doporučené kotvení: Pomocí rozpěrných šroubů M10 podle povrchu a projektu.

Dostupnost Skladem
Kód: UM301
11 240 Kč 13 600 Kč včetně DPH
Venkovní lavička CITA 180 cm
Značka: Benito
litinová lavika CITIZEN
Tip





 

 

ROZMĚRY

 

Ref. A B H H1
UM301 1800 650 820 450



KOTVENÍ

Doporučené kotvení: Pomocí rozpěrných šroubů M10 podle povrchu a projektu.

 
 
 

DETAILY

 



DESIGNER


Eugeni Quitllet (Ibiza, 1972) studoval v Barceloně a svou mezinárodní kariéru zahájil po boku Philippa Starcka. Během svého pobytu v zahraničí rozvíjel svou zvídavost i touhu překonat sám sebe ve spolupráci s mezinárodně uznávanými značkami. V roce 2011 se vrátil do Barcelony a založil vlastní studio. Těží z velké tvůrčí kapacity a neuvěřitelné expresivity. Jeho návrhy odolávají módním výstřelkům a mají svůj vlastní styl, v němž je vše ikonické a pravdivé zároveň. Je popisován jako renovátor, neúnavný badatel a milovník technologií; sám sebe definuje jako designéra a snílka, který se řídí instinktivním procesem. Podle Quitlleta musí být design výjimečný; každý objekt představuje výzvu, zvědavý pohled do nitra materiálu, který má odhalit, jaké tvary se v něm skrývají.